מהפכת המנויים לצורך ליווי למען זכויות האזרח


חוזים רבים מהישראלים משלמים שלא לצורך סכומי כסף רבים לצורך הכוונה וליווי למען קבלת זכויותיהם, כך שבכל שנה הציבור הישראלי משלם מאות מיליארד שקל על מיסים פנסיה וביטוחים שונים. מאחר ולרוב הישראלים יש מענה מסוים כאשר קורה מקרה רפואי פערי הידע יוצרים קושי רב במימוש זכויותיו מדובר על אחד מכשלי השוק הגדולים של התחום:עלויות הענק, כיסויי היתר והכיסויים החסרים.


אז מה עושים? רוכשים מנוי אשר יספק מענה מירבי בקרות מקרה

מהפך בתפיסה– מהם השינויים למען האזרח:


מנוי וליווי רפואי מושלם במקום אחד –


הלקוח מקבל מענה מקצועי רחב לא לפי כדאיות נותן השירות אלא לפי צורך אמיתי בלבד הצוות גם מודע לעדכונים הטכנולוגיים ולכיסויים הרלוונטיים למנוי. כיום בקרות מקרה פונים לגורמים רבים אשר מהווים טרדה וגם הם לא מאחדים את הטיפול עצמו– גם במחיר וגם בעומק ורוחב המענה כך שפניות לא רלוונטיות למקצוע נותן השירות יאינן מתבצעות.

הגברת ומקסום הטיפול השוטף בלקוח–

כעת ללקוח יש אינטרס לפנות ולקבל ערך מתמשך על הצרכים שלו ללא תלות בגורם המשלם לו .מצב זה יגביר את התחרות על הנותן השירות ללקוח לטוב ביותר מצד אחד אך גם צפוי להעלות את רמת השרות ללקוח שכן זו תהיה האפשרות היחידה להציב יתרון אל מול הלקוח. התחרות תמיד בריאה בענף כלכלי.


מחיר קבוע וידוע מראש מתחדש מידי שנה -


עד היום כאשר נערכת פניה לקבל שירות בנושא רפואי או שאלה מקצועית היה מורכב לקבל מענה מלא עקב חוסר ידע או טיפול בנושא עצמו כיום, בעקבות הפקת המנוי כל הטיפול מרוכז תחת גורם אחד שמלווה ומטפל ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר ובמחיר חודשי קבוע אשר מתחדש מידי שנה למען התוצאה הטובה ביותר בעבורך ובעבור משפחתך ולתקופה ארוכה.


מהשוואת המגמות שהתגלו מול הנתונים המצרפיים של הפרמיות שגבו כל הגופים הללו בישראל ונאספו על ידי רשות שוק ההון והביטוח ומשרד האוצר עולה כי הציבור משלם טרילוני שקלים לגופים הללו ולכן יש צורך עז בניהול ומיצי כלל זכויותיו בקרות מקרה.

בשל מורכבותם של המוצרים הביטוחיים וזכויות האזרח מול גופי הממשלה הנהלים והסעיפים הרבים הכלולים בכל אחד מהם, היכולת של האזרח הפשוט להתמקצע בתחום היא מאתגרת מאוד, כך נוצר מצב שבו מרבית הלקוחות אינם מכירים את גובה התשלומים וגובה הכיסויים ואיך לממשם במקרה אמת


תחום הביטוח למשל מתאפיין גם הוא בכפל ביטוחי אדיר, כאשר אחד מתוך כל שלושה ישראלים משלם עבור כפל ביטוחי למול הביטוחים המשלימים של קופות החולים. רוב המבוטחים, מסתבר, רכשו בשלא מודע כפל כזה ובקרות מקרה אין גורם מסודר שממקסם את זכויותהם מול כלל הגופים שונים בנוסף כגון:משרד הבריאות,ביטוח לאומי,מס ההכנסה ועוד .


בכל הנוגע לכיסוי כפול הלקוחות אינם פונים או פונים באופן לקוי בכדי למש את הביטוח או סכומי הכיסוי שלהם בהתאם לשינויים החלים בחייהם כגון: מחלה, תאונה שינוי מצב רפואי וכדומה. היקף התשלומים של האזרחים המשולמות בתחומים אילו, משוער במאות מילארדי שקלים בשנה.


אז מה עושים? משלמים תשלום שוטף ומקבלים את כלל השרותים תחת קורת גג אחת

קבוצת "שרות זכויות האזרח" עמלה קשות ועמד בפרץ אל מול כלל הגופים כדי לייצר עבורינו מוצר שיספק מענה פרימיום לכל האתגרים הללו. עכשיו עלינו לנצל את העובדה שבעמל רב ובאופן חסר תקדים המנוי נולד עבורינו כך שנוכל לעבור מיד לרמת שירות וליווי שונה ומקצועית אשר מקיפה את כלל זכויות האזרח !


לפרטים נוספים פנה אל המפיץ המורשה באזור מגוריך
ליווי מקצועי כולל בזכויותיו של 

האזרח בתהליך מתמשך מתחילת הדרך ועד הזכאות

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now